Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ALFAMIN s.r.o.
Nivky 630
664 56 Blučina
tel: +420 547 232 422
alfamin(a)alfamin.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Produkty
Produkty

Ibemin Element a Forte

Ibemin je určen pro všechny druhy zvířat – prasata, kozy, ovce, drůbež (slepice, kachny, husy, krůty, kuřata ve výkrmu), králíky, holuby, krávy i pro koně. Aplikuje se jako zdroj makroprvků a stopových prvků formou přídavku do napájecí vody, eventuálně do krmiva ve stanovených dávkách. Je účinný při metabolických procesech a stavbě kostí, zkvalitňuje skořápku vajec – odstraňuje mikrokřapy a zlepšuje reprodukční ukazatele.

 

Elektrolyt Minerál

Elektrolyt Minerál je vysoce účinný přípravek, který podporuje správné rozložení tekutin v těle a zkracuje svalovou únavu. Zabraňuje dehydrataci a při zátěží účinně brání úniku elektrolytů z organismu. Podporuje výkon výměnou minerálních látek v těle. Pomáhá regenerovat organismus po náročném závodě, výstavě, operaci, fyzické nebo psychické zátěži.

 

Elektrolyt Energy

Elektrolyt Energy je vysoce účinný přípravek, který podporuje správné rozložení tekutin v těle a zkracuje svalovou únavu. Zabraňuje dehydrataci a při zátěži účinně brání úniku elektrolytů v organismu. Obsahuje Glukozu a Maltodextrín, které jsou jak krátkodobým, tak dlouhodobým zdrojem enegie, zejména po náročném závodě, výstavě, operaci nebo psychické zátěži.

 

Alfasel SE

Jedinečný tekutý krmný doplněk Alfasel SE je určen pro všechny druhy hospodářských zvířat. Podává se za účelem odstranění potíží způsobených nedostatkem vitaminu E a selenu, nebo stresem. Obsahuje 100 % organického selenu v jediné využitelné formě selenomethioninu, který se rychleji vstřebává a má vyšší využitelnost, než selen anorganický. Díky této formě navíc nezatěžuje životní prostředí a nehrozí předávkování. Na rozdíl od anorganického selenu umožňuje organický selen zvířatům zásobovat se tímto prvkem, ukládat ho v tělesné tkáni a předávat ho potomkům prostřednictvím žloutkového vaku, kolostra nebo mléka. Alfasel SE je určen k podávání při zátěžových situacích (zdravotní, teplotní či transportní stres, svalová distrofie apod.). Přípravek zvyšuje imunitní odpověď organismu na vakcinaci. Alfasel SE rovněž zvyšuje plodnost a reprodukční schopnosti chovaných zvířat, u výkrmových zvířat zlepšuje kvalitu masa.